שירותי קבוצת XETAX

1

ייעוץ ראשוני

ראשית, נראה לך איך עושים את זה .
יחד נבחן את מערכות הנהלת החשבונות שלך ומערכות השכר ונמצא יחד שגיאות בה

2

שלב ביקורת

בדיקה מהירה ויסודית של כל הנתונים במערכת השכר. בביקורת אנחנו מאמתים את הנתונים על ידי חישוב הברוטו לכלל העובדים מההתחלה, ולא על ידי דגימת נתונים , אנו מוצאים את השגיאות שרואי חשבון מסורתיים נוטים להתעלם מהם.

3

הפחתת שיעורי מס

בעקבות תוצאות הבדיקות ומציאת שגיאות החישוב שנמצאו בביקורת אנחנו נדרוש מרשויות המס, הפחתת מס. בתוך שישה שבועות לאחר הביקורת אתה יכול לצפות לתוצאות מעשיות . בנוסף, המערכת מוצאת שגיאות עתידיות . השירות שלנו מבקר את העבר, ההווה והעתיד

4

שירותי חסכון בשימוש ברכב

ביקורת מלאה על עלויות הרכב, נסיעות עסקיות ופרטיות ושווי מס. כל זה על מנת לחסוך למעביד עלויות מס לא מדויקות. שירותי בדיקה לדו"חות קנסות וכפל מס מול הרשויות כמו עיריות,משטרה,כביש 6 ועוד .וכל זה על מנת לחסוך בהוצאות מיותרות

ביקורת שכר היא המומחיות שלנו

ביקורת שכר הוא תחום מורכב שדורש מומחיות משלו. הביקורת מסתמכת על הסכמים עם איגודים מקצועיים וקודי עבודה (ותיקונים אין ספור שלהם) . השכר משפיע על חלקים רבים ומהווה הוצאה משמעותית לכל גורם בין אם במגזר הציבורי , במגזר פרטי , הממשלתי או בחברות ללא כוונת רווח. שגיאות בחישובי שכר , תשלומים לקרנות פנסיה או ביטוחי ניהול מהווים עלויות מיותרות משמעותיות . עם הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו , אנחנו יכולים למצוא את הטעויות במערכת הנהלת החשבונות שלך , כך שאתה יכול לדרוש החזרי מס מרשויות המס כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה.

שאלות ותשובות - בקרת שכר

האם יש סיכוי שאחויב ביותר מסים וביטוח לאומי בעקבות הבדיקה?

90 אחוזים מהלקוחות שלנו יקבלו החזרים בשל האופי הטיפוסי של הטעויות המתרחשות בחשבונאות שכר . עשרת האחוזים, לא יקבלו החזר.

כמה זמן לוקח התהליך ?

מרגע חתימה על חוזה ועד לתוצאות ניתוח הנתונים לוקח כשישה שבועות בערך.

מהו השירות שאנחנו מציעים?

אנו מחשבים את הברוטו מחדש בנוסף לבדיקות שלנו תוך שימוש בנתונים שמגיעים ממערכת השכר ומתלושי השכר . אנחנו נשווה אותם לברוטו שתוכנת הנהלת החשבונות שלך חישבו ונמצא ההבדלים בחישובי שכר. הבדלים אלו מציינים שגיאה בתשלומי מס וביטוח הלאומי, אותם אפשר לדרוש מרשויות המס.

שאלות נפוצות

שווי רכב למי זה מתאים?

השירות מתאים לכל חברה אשר יש בחזקתה רכבים ורוב השימוש ברכבים הוא לצורכי עבודה.

 

שווי רכב כמה אני אחסוך?

גובה החיסכון תלוי באחוז הנסיעות העסקיות אל מול הפרטיות ובמספר פרמטרים נוספים. מניסיוננו, גובה החיסכון עומד על כ 30,000-8,000 ₪ לכל רכב בכל שנה. הנך מוזמן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקת התאמה אישית.

 

שווי רכב האם השירות כפוף להתחייבות?

השירות אינו כפוף להתחייבות לשום תקופת זמן.

 

לשאלות נוספות

צור קשר

שם 
כתובת מייל 
כתוב הודעתך כאן