שווי רכב למי זה מתאים?

השירות מתאים לכל חברה אשר יש בחזקתה רכבים ורוב השימוש ברכבים הוא לצורכי עבודה.

 

שווי רכב מדוע לחשב שווי שימוש רכב כלכלי בעזרת "CompanyFMS"?

חברת "CompanyFMS" מיישמת באופן מלא את כללי הזהב לחישוב שווי שימוש ברכב, שנקבעו בפסיקות בית משפט. אי עמידה בכללים אלו חושפת את הנישום מול מס הכנסה והוא יתקשה להתמודד מולה במעמד הביקורת. מעבר לכך, חברת "CompanyFMS"  מספקת את הליווי החשבונאי המקיף והמקצועי ביותר, ע"י טובי המומחים בתחום,ומעסיקה מומחי מס, עורכי דין ומומחים למשאבי אנוש העובדים כצוות כדי להביא פתרונות מהירים למעסיקים בצורת חיסכון מס.  כך שאתה כלקוח תוכל להיות רגוע שאינך מתמודד מול הרשויות לבדך. התממשקות מלאה עם כל סוגי מערכות ניהול צי רכב, מערכות שברשויות ציבוריות ומערכות משאבי אנוש המערכת מסוגלת לקבל נתונים מכל מערכת GPS קיימת:, ,EDT טראפילוג ואחרים.

 

שווי רכב איך זה עובד?

ברכבך תותקן מערכת מיקום גלובלית(GPS) ללא קודנית והתערבות הנהג אשר תעביר  נתונים 24 שעות ביממה לגבי מיקומו. המערכת מתעדת כל נסיעה ברכב ומסווגת אותה כנסיעה פרטית או עסקית.  הנתונים ישמרו בשרתים שלנו וישמשו לצורך חישוב אחוז הנסיעות העסקיות והפרטיות ברכבך. המערכת שלנו תדפיס דו"ח כולל עם כל הנתונים על החיסכון במס שבוצע לכל רכב ולחברה בכלל.

 

שווי רכב כמה אני אחסוך?

גובה החיסכון תלוי באחוז הנסיעות העסקיות אל מול הפרטיות ובמספר פרמטרים נוספים. מניסיוננו, גובה החיסכון עומד על כ 30,000-8,000 ₪ לכל רכב בכל שנה. הנך מוזמן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקת התאמה אישית.

 

שווי רכב מה זה דורש ממני?

למעשה הפרוצדורה הינה פשוטה למדי.בזמן חתימת ההסכם איתנו אם אין ברכבי החברה שברשותך מערכת GPS אנחנו נדאג ונעזור לך להתקין אותם,אם בצי הרכבים שברשותך יש מערכות GPS התהליך קצר יותר. אנחנו יודעים להתממשק מול חברת הGPS על מנת לקבל את נתוני מיקומי הרכבים בצורה אוטומטית.ממך כמעסיק נבקש את נתוני הנוכחות של העובדים, או לאפשר התממשקות עם מערכת השכר שלך,עלויות רכב חודשיות וזהו, הדו"ח שישלח אליך יגדיר לך את הסכום החודשי שיש לזקוף בתלושי השכר של כל עובד. פעולות פשוטות אלה יוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה . השירות  שלנו יעשה את כל העבודה בשבילך.

 

שווי רכב האם ניתן לצרף לשירות רק חלק מהרכבים של החברה?

כן,ניתן להחליט על כמות הרכבים וסוגי המחלקות בחברה שלך.

 

שווי רכב האם התוכנה חודרת לפרטיות העובד?

חברת CompanyFMS מאפשרת חיסכון בשווי שימוש רכב ללא חשש מפני חדירה לפרטיות העובד. המערכת משתמשת בנתונים לצורך חישובים אבל לא מציגה אותם,ובכך שומרת על חיסיון הפרט של העובדים שלך.

 

שווי רכב האם יש מעסיקים שכבר קיבלו באמצעותכם החזר?

כמובן, השירות מיושם על עובדים בחברות מובילות במשק והם קיבלו את מלוא הסכום שדרשנו.

 

שווי רכב האם השירות כפוף להתחייבות?

השירות אינו כפוף להתחייבות לשום תקופת זמן.

שאלות נפוצות

שווי רכב למי זה מתאים?

השירות מתאים לכל חברה אשר יש בחזקתה רכבים ורוב השימוש ברכבים הוא לצורכי עבודה.

 

שווי רכב כמה אני אחסוך?

גובה החיסכון תלוי באחוז הנסיעות העסקיות אל מול הפרטיות ובמספר פרמטרים נוספים. מניסיוננו, גובה החיסכון עומד על כ 30,000-8,000 ₪ לכל רכב בכל שנה. הנך מוזמן ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לצורך בדיקת התאמה אישית.

 

שווי רכב האם השירות כפוף להתחייבות?

השירות אינו כפוף להתחייבות לשום תקופת זמן.

 

לשאלות נוספות

צור קשר

שם 
כתובת מייל 
כתוב הודעתך כאן